Husk Floorball klubbens generalforsamling på mandag

Husk Floorball klubbens generalforsamling på mandag

26. februar 2010 - kl. 0:42 - af

Skagen Floorball Klub afholder generalforsamling mandag den 1. marts 2010 kl. 19.00 I Skagen Sports Center (Badmintonhallen). Dagsorden iflg. vedt√¶gterne. Vi h√•ber¬†p√• et stort fremm√łde. For√¶ldre til ungdomsspillere er meget velkomne.

Vel m√łdt.

Anbefal via e-mail Anbefal via e-mail

Anbefal artiklen via e-mail

Email en kopi af 'Husk Floorball klubbens generalforsamling på mandag' til en bekendt

E-Mail Image Verification

Loading ... Loading ...
© 2007-2023 SkagensAvis.dk - lokale nyheder fra Skagen

Vidste du at vi har en udgave
af avisen der er optimeret til

SkagensAvis.dk - lokale nyheder fra Skagen anvender ufarlige cookies til at udarbejde statistik over brugen af hjemmesiden, samt huske personlige indstillinger. En cookie er en lille stump information som f.eks. bruges til at huske dit valg for visning af mobil-, tablet- eller PC-versionen af SkagensAvis.dk - lokale nyheder fra Skagen. Vi benytter ogs√• tredjeparts statistik-software som anvender cookies, s√• vi l√łbende kan forbedre indholdet og give dig en bedre brugeroplevelse. Du kan altid selv slette disse cookies fra din browser igen. Det er ikke muligt at l√¶se avisen uden at der lagres cookies p√• din computer, s√• ved at forts√¶tte accepterer du automatisk.

ACCEPTER