Tak fra Dansk Handicap Forbund, Skagen

Tak fra Dansk Handicap Forbund, Skagen

24. november 2011 - kl. 0:03 - af

Dansk Handicap Forbunds afdeling i Skagen har den 19. & 20. november haft juletombola i Klitrosen Markvej 121 A. hvor alle gevinster, i alt 600, var skænket af forretninger og firmaer her i Skagen, Ålbæk, Hulsig og af vores medlemmer.

Det vil vi gerne sige mange tak for. Det er med til at vi kan lave nogle fester og udflugter til vores medlemmer, som er til at betale. Det er jo ikke alle der har lige mange penge til den slags ting. Endnu en gang mange tak.

D.H.F. Skagen afd.

Kaj Hansen

Anbefal via e-mail Anbefal via e-mail

Anbefal artiklen via e-mail

Email en kopi af 'Tak fra Dansk Handicap Forbund, Skagen' til en bekendt

E-Mail Image Verification

Loading ... Loading ...
© 2007-2024 SkagensAvis.dk - lokale nyheder fra Skagen

Vidste du at vi har en udgave
af avisen der er optimeret til

Cookie-indstillinger