Tak fra Dansk Handicap Forbund, Skagen

Tak fra Dansk Handicap Forbund, Skagen

24. november 2011 - kl. 0:03 - af

Dansk Handicap Forbunds afdeling i Skagen har den 19. & 20. november haft juletombola i Klitrosen Markvej 121 A. hvor alle gevinster, i alt 600, var skænket af forretninger og firmaer her i Skagen, Ålbæk, Hulsig og af vores medlemmer.

Det vil vi gerne sige mange tak for. Det er med til at vi kan lave nogle fester og udflugter til vores medlemmer, som er til at betale. Det er jo ikke alle der har lige mange penge til den slags ting. Endnu en gang mange tak.

D.H.F. Skagen afd.

Kaj Hansen

Anbefal via e-mail Anbefal via e-mail

Anbefal artiklen via e-mail

Email en kopi af 'Tak fra Dansk Handicap Forbund, Skagen' til en bekendt

E-Mail Image Verification

Loading ... Loading ...
SELECT DISTINCT ID, post_title, post_password, comment_ID,
        comment_post_ID, comment_author, comment_date, comment_approved,
        comment_type,comment_author_url,
        SUBSTRING(comment_content,1,300) AS com_excerpt
        FROM wp_comments
        LEFT OUTER JOIN wp_posts ON (wp_comments.comment_post_ID = wp_posts.ID)
        WHERE comment_approved = '1' AND (comment_type = '' OR comment_type = 'comment') AND
        post_password = ''
        ORDER BY comment_date_gmt DESC
        LIMIT 5

Seneste kommentarer

© 2007-2022 SkagensAvis.dk - lokale nyheder fra Skagen

Vidste du at vi har en udgave
af avisen der er optimeret til

SkagensAvis.dk - lokale nyheder fra Skagen anvender ufarlige cookies til at udarbejde statistik over brugen af hjemmesiden, samt huske personlige indstillinger. En cookie er en lille stump information som f.eks. bruges til at huske dit valg for visning af mobil-, tablet- eller PC-versionen af SkagensAvis.dk - lokale nyheder fra Skagen. Vi benytter ogs√• tredjeparts statistik-software som anvender cookies, s√• vi l√łbende kan forbedre indholdet og give dig en bedre brugeroplevelse. Du kan altid selv slette disse cookies fra din browser igen. Det er ikke muligt at l√¶se avisen uden at der lagres cookies p√• din computer, s√• ved at forts√¶tte accepterer du automatisk.

ACCEPTER