Lagersalg godt fra start
29. november 2018 - kl. 10:59 - af Michael Egelund (WebRedaktør)
I formiddags åbnede Boutique Collett sit Lene Bjerre Lagersalg i lokalerne ved siden af Loop. De næste fire dage kan man besøge lagersalget, der kom rigtig flot fra start med masser af kunder.
“Mit personale og jeg er utrolig glade for at så mange har fundet vej til vores butik allerede her fra starten”, fortæller Laila Collett, der ser frem til 4 forrygende dage på Buttervej.
Lagersalg har alt inden for interiør: stel, bestik, duge, puder, bad artikler, kosmetik tasker, håndklæder, kunstige planter, lamper, stager, lys, møbler, gardiner – ALT – også en masse som ikke er nævnt.
“Som nævnt har vi rigtig mange lækre varer, og vi giver helt op til 70 % rabat, så chancen for at sikre sig en billig mærkevare julegave, er helt sikkert til stede”, slutter Laila Collett.
Der er åbent alle fire dage fra 10-18.
Anbefal artiklen via e-mail
Email en kopi af 'Lagersalg godt fra start' til en bekendt